clock  CET |  UTC | 1 visitor(s) online
Nejsi přihlášen, měl by jsi se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT  |  English  English

Liptovský Bača

Soutěž ve virtuálním plachtění

Novinky

21.11.2010
Přidána fotogalerie
Den 8 (od CN) »

21.11.2010
Máme vítěze!
Celkové výsledky »

21.11.2010
Den 8 - výsledky »

Liptovský Bača › Výsledky › Den 8 › 20.11.2010

Trénink 1 / Trénink 2 Den 1 | Den 2 | Den 3 | Den 4 | Den 5 | Den 6 | Den 7 | Den 8 | Celkové výsledky

# PILOT CN RN PLANE DISTANCE RACETIME SPEED PEN TOTALTIME POINTS
01 Finished Petr Palasman PP CZE Discus2 264.03 km 02:12:24 119.6 km/h 0 s 02:12:24 34
02 Finished Martin Kozar MK1 OM-2002 Discus2 264.03 km 02:12:39 119.4 km/h 0 s 02:12:39 32
03 Finished Antal Szucs SIR SIRALY Discus2 264.03 km 02:15:26 117 km/h 0 s 02:15:26 31
04 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 LS8 264.03 km 02:16:12 116.3 km/h 0 s 02:16:12 30
05 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 Discus2 264.03 km 02:16:56 115.7 km/h 0 s 02:16:56 29
06 Finished Radek Mica RM OK-5417 LS8 264.03 km 02:16:57 115.7 km/h 0 s 02:16:57 28
07 Finished Bela Kocsis BJY HA-1983 Discus2 264.03 km 02:17:26 115.3 km/h 0 s 02:17:26 27
08 Finished Norbert Kiss CN HA-1974 Discus2 264.03 km 02:19:07 113.9 km/h 0 s 02:19:07 26
09 Finished Jon Holland 123 G-RUSH LS8 264.03 km 02:20:14 112.9 km/h 0 s 02:20:14 25
10 Finished Dmitriy Balykin BAD CHARON ASW28 264.03 km 02:20:56 112.4 km/h 0 s 02:20:56 24
11 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 LS8 264.03 km 02:21:26 112 km/h 0 s 02:21:26 23
12 Finished T Broty TB OK-0516 Discus2 264.03 km 02:21:35 111.9 km/h 0 s 02:21:35 22
13 Finished Peter Suchan PSU SK-1981 Discus2 264.03 km 02:21:43 111.8 km/h 0 s 02:21:43 21
14 Finished Vaclav Korinek VK OK-3806 Discus2 264.03 km 02:23:22 110.5 km/h 90 s 02:24:52 20
15 Finished Erik Praznovsky 3P OM-ERYC Discus2 264.03 km 02:26:13 108.3 km/h 0 s 02:26:13 19
16 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW28 264.03 km 02:26:15 108.3 km/h 30 s 02:26:45 18
17 Finished Val Tornavi 574 RA-SLY ASW28 264.03 km 02:27:44 107.2 km/h 10 s 02:27:54 17
18 Finished Jiri Nemecek D32 OK6432 Discus2 264.03 km 02:28:51 106.4 km/h 10 s 02:29:01 16
19 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 LS8 264.03 km 02:31:33 104.5 km/h 0 s 02:31:33 15
20 Finished Janos Cservenak G83 HA-5401 LS8 264.03 km 02:32:11 104.1 km/h 0 s 02:32:11 14
21 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW28 264.03 km 02:32:14 104.1 km/h 0 s 02:32:14 13
22 Finished Petr Vosvos 117 7117 ASW28 264.03 km 02:32:19 104 km/h 0 s 02:32:19 12
23 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 LS8 264.03 km 02:32:23 103.9 km/h 20 s 02:32:43 11
24 Finished Marcel Vanzura MVA OK-9848 Discus2 264.03 km 02:38:42 99.8 km/h 0 s 02:38:42 10
25 Finished P Geza GP9 HA-PG Discus2 264.03 km 02:39:55 99.1 km/h 0 s 02:39:55 9
26 Outland Svato Pelcak PS5 OK-6816 ASW28 256.98 km 0 s 0
27 Outland V Vlovs VL8 RU-VL8 ASW28 208.38 km 0 s 0
28 Outland Fil Sykora FIL OK-3316 LS8 204.61 km 0 s 0
29 Outland Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 Discus2 201.36 km 0 s 0
30 Outland Vladimir Sohr XX OK-ALF Discus2 198.23 km 0 s 0
31 Outland Henryk Piekos HPO SP-3468 ASW28 187.37 km 0 s 0
32 Outland Andrey Lebedev KDR LY-KDR ASW28 185.13 km 0 s 0
33 Outland Andrzej Czop CIA SP-3043 Discus2 184.94 km 0 s 0
34 Outland Peter Horvath HP HP-1 ASW28 184.84 km 10 s 0
35 Outland Tomasz Zwolinski TZ2 KR28PL Discus2 114.32 km 0 s 0
36 Outland Lubos Faitz LFM OK-4812 Discus2 80.23 km 0 s 0
37 Crashed Jan Podolan A22 ANDEL Discus2 200.89 km 0 s 0
38 Crashed Gabor Szeker YAS KISYASA Discus2 192.5 km 0 s 0
39 Crashed Pawel Zgondek PZG G-PAULA Discus2 102.1 km 10 s 0
40 No IGC Tomasz Siejek GD5 SP-0055 Discus2 57.7 km 0 s 0
41 No IGC Winfried Deppe WD D-2709 LS8 50.2 km 20 s 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...)


Briefing › Den 8 › 20.11.2010 › 20:00 CET › sobota/saturday

Briefing

Server:Liptov Shepherd GP
Heslo:
Datum:20.11.2010
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.
Time window:no = regatta


Scenérka:Slovak Republic 1.0
Třída:STANDARD
Typ tasku:Racing/Regatta
Čas startu:13:00:00
Datum startu:28.08.2010
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Ruzomberok
Start:PARADISE
1. TP:116Dubna_skala
2. TP:SASOV HR
3. TP:212Klenovec
3. TP:PRIBYLIN
Cíl:Ruzomberok
Vzdálenost:264.0 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)